Krúžky v školskom roku 2018/2019
NázovVedúciMiestnosťČas konania
Tanečno športový klub M+M
Milan Špánik
tanečná sála (budova A)
pondelok-utorok: 14:45-20:45
streda: 14:45-16:45
štvrtok: 14:45-20:45
BENITIM
Becová Dana, Mgr.
veľká telocvičňapondelok: 16:15 - 17:15
(pavilón B)streda: 16:15 - 17:15
Class - jazyková škola
Wienková Libuša
učebňa č. 009 (8.B)
utorok,štvrtok: 14:00 - 14:45, 14:55 - 15:40
streda, piatok: 14:00 - 14:45, 14:55 - 15:40
Evanjelické náboženstvoMgr. Norbert Hajský, PhD.učebňa č. 212 (9.B)utorok: 14:00 - 14:45
Krúžky v škole - dramatickýTužinská Nikoletaučebňa č. 212 9.B)štvrtok: 14:00 - 14:45
Krúžky v škole - keramikaHorňačeková Lenkaučebňa č. 209 (4.A)pondelok: 14:00-15:00
Krúžky v škole - vedecké pokusySemková Jaroslavakuchynka č. 005pondelok: 14:00-14:45, 15:00-15:45
Krúžky v škole - logické hry a šachZávodský Antonučebňa č. 209 (4.A), 212 (9.B)streda: 14:00-14:45 (209), 15:00-15:45 (212)
Krúžky v škole -  zdravé vareniekuchynka č. 005 utorok: 14:00-15:30
Okinawan karate
Debrecký Igor
veľká telocvičňapondelok, streda:
(pavilón B)17:30 - 19:30
Reflectangulo 361
Peter Ščepán
malá telocvičňa (prízemie hlavná budova)
piatok: 16:15-17:30
SZUŠ Prokofievova - tanečný odbor
Michalovičová Alžbeta, Mgr.art
malá telocvičňa (prízemie hlavná budova)
pondelok, utorok: 14:00-17:35
streda: 14:00-18:00
štvrtok: 14:00 -17:35
SZUŠ Prokofievova - tanečný odbor
Nemcová Monika, Bc.
veľká telocvičňa (pavilón B)
utorok: 15:35-17:05,
štvrtok: 16:15-17:55
piatok: 14:00-17:55
SZUŠ Prokofievova - tanečný odbor
Hvozdík Samuel, Bc
baletná sála (pavilón B)
pondelok, streda: 14:00-19:25,
utorok: 14:00-19:05
štvrtok: 14:00-15:55,
piatok: 14:00 -17:55
SZUŠ Prokofievova - výtvarný odbor
Weberová Veronika, PaedDr.
učebňa č. 002 (6.B)
pondelok, piatok: 14:00-16:15
utorok, streda, štvrtok: 14:00-18:45
Talentina: spev + hlasová príparava
Bučková Jana
učebňa č. 209 (4.A)
pondelok: 16:55-18:05
utorok: 14:00-14:45, 14:45-15:30, 15:30-15:50, 15:50-16:10, 16:10-16:30, 16:30-17:15, 17:15-18:25, 18:25-18:45
streda: 15:00-15:20, 15:25-16:10
štvrtok: 14:00-15:10, 15:10-15:55, 15:55-17:25, 17:25-18:10
piatok: 14:00-14:45, 14:50-15:35, 15:40-16:25, 16:30-18.00
Talentina: dramatický krúžok
Krištofičová Daša
učebňa č. 114 (PC2)
pondelok: 14:05-15:15, 15:20-16:50
streda: 14:20-15:05,15:10-15:55,16:00-16:45
Talentina: spev + hudobná náukaučebňa č. 114 (PC2)štvrtok: 14:00-14:50, 14:50-15:10, 15:10-15:55, 15:55-17:25, 17:25-18:00
Talentina: dramatický krúžokmalá telocvičňa (prízemie hlavná budova)piatok: 14:00-14:45,14:50-16:00
Volejbalový klub Slávia UK Bratislava
Podhorná Eva
veľká telocvičňa (pavilón B)
pondelok: 14:30 - 16:00
streda, štvrtok: 14:45 - 16:15
LEGO-Tvorivé stavebniceHatok Darius A.učebňa č. 212 (9.B)piatok: 14:00-15:00
ZUŠ Exnárova ul.Hriagyelová Andreapodľa rozpisu, učebne č. 301,302, 303, 304, 305, 306, 307, 310, 106pondelok-piatok: 14:00 - 20:00

KRÚŽKY V ŠKD
TriedaNázov krúžkuDeňČasMiestoKrúžok vedie
1.ATvorivé detičkystreda14:00-15:301.AVanda Ďatková
1.BTvorivá dieľňautorok14:00-15:001.BPhDr. Dolná
1.CČáry-máry s papieromutorok14:00-15:001.CMgr. Martinková
1.DŠikovné rukystreda14:00-15:301.DObuchová
2.AVaríme si zdravo, chutnepiatok13:00-14:30CKIng. Horváthová
2.BUsilovné včielky (tvorivý)štvrtok14:00-15:302.BMgr. Perniš
2.CČarovné nožničkyštvrtok14:00-15:302.CBelaiová
2.DČítame s porozumenímutorok13:30-15:302.DMgr. Andraščíková
2.EHra s farbami - maľbaštvrtok13:00-14:002.EMgr. Křečková
3.ANauč ma čo vieš (praktické zručnosti)streda14:00-15:303.AMgr. Schoellerová
3.BČarovné slovíčka - čitateľskýštvrtok13:30-15:003.BMgr. Gondová
3.CRuský jazyk hrouutorok13:15-14:153.CPaedDr. Křečková
3.DPráca s papieromstreda14:00-15:003.DBordáčová
3.EKreatívna dielničkaštvrtok14:00-15:303.EBeňová
4.APohyb je môj kamarátstreda14:00-15:304.AVőrőšová
4.BSpievajme, tajncujme, recitujme pre radosťstreda14:00-15:304.BIng. Kolláriková
4.CKniha - priateľ človekastreda13:30-15:004.CMgr. Kurbelová
4.DFarebná mozaika (tvorivý)pondelok14:00-15:004.DMgr.Bordáčová